Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy / Księgowa

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Specjalista
  • 30.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BIURO USŁUG BIEGŁYCH REWIDENTÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Biuro rachunkowo-audytorskie w Gorzowie Wlkp. zatrudni osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

    Opis stanowiska:

    • pomoc w prowadzeniu ksiąg rachunkowych wg wymogów ustawy o rachunkowości w oparciu o Zakładową Politykę Rachunkowości,
    • pomoc w prowadzeniu rozliczeń podatkowych w zakresie podatku dochodowego i VAT na podstawie prowadzonych ksiąg,
    • prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów,
    • wprowadzanie danych do niezbędnych ewidencji pomocniczych w tym ewidencji środków trwałych,
    • przygotowanie sprawozdań statystycznych finansowo-księgowych,
    • archiwizacja dokumentów,
    • kontakt z instytucjami zewnętrznymi – Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Skarbowy,
    • inne prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego.

    Wymagania:

    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w obszarze księgowości,
    • praktyczna znajomość zagadnień księgowych,
    • podstawowa znajomość przepisów prawa pracy, rozliczania wynagrodzeń oraz prowadzenia kadr,
    • praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
    • mile widziane wykształcenie kierunkowe,
    • mile widziana znajomość systemu księgowego Symfonia,
    • dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, skrupulatność i przywiązywanie wagi do szczegółów, odpowiedzialność i samodzielność,
    • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,
    • terminowość w realizacji zadań,
    • umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu obowiązków,
    • bardzo elastyczne godziny pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego wraz z oczekiwaniami finansowymi) klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).”