Ta oferta pracy jest nieaktualna od 532 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/Księgowa

  • Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ELEKTROBUD-GRUDZIĄDZ specjalizuje się w wykonawstwie wszelkiego typu instalacji elektrycznych, robotach ogólnobudowlanych, budowie systemów ogrodzeniowych, sygnalizacji ulicznych, układów automatyki i sterowania, prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych.
    Miejsce pracy: Grudziądz
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie na podstawie dowodów księgowych ksiąg rachunkowych
    • Wycena aktywów i pasywów oraz ustalanie wyniku finansowego
    • Przygotowywanie operacji finansowych
    • Prowadzenie sprzedaży i dokumentacji sprzedaży
    • Sporządzenie sprawozdań finansowych i statystycznych

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie ekonomiczne
    • Minimum 3 lata na podobnym stanowisku
    • Obsługa programów rachunkowo-księgowych
    • Obsługa pakietu MS Office
    • Znajomość programu enova – dodatkowy atut
    • Znajomość przepisów podatkowych
    • Język angielski, niemiecki -  mile widziany
    • Samodzielność

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę. Po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony
    • Wynagrodzenie brutto - 3.500,00
    • Niezbędne narzędzia pracy - Komputer, telefon komórkowy
    • Szkolenia z zakresu przepisów podatkowych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.