Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy / Księgowa

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Inter Metal jest dynamicznym, innowacyjnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, należącym do grupy SAFEROAD.

    www.saferoad.com

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

    Inter Metal Sp. z o.o.
    ul. Marcinkowskiego 150
    88-100 Inowrocław
    POLAND

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Inter Metal sp. z o.o. z siedzibą w Inowrocławiu (88-110) przy ul. Marcinkowskiego 150, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

    www.intermetal.com.pl

    Firma Inter Metal Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko

    Miejsce pracy: Inowrocław

    Profil kandydata:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane rachunkowość, finanse),
    • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku księgowego
    • znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych CIT/VAT/PIT będzie dodatkowym atutem,
    • wiedza z zakresu księgowości,
    • język angielski – dobry
    • samodzielność i nastawienie na rozwiązywanie problemów,
    • umiejętności komunikacji, zarządzania czasem,
    • zdolności analityczne i planistyczne, systematyczność, samodzielność i konsekwencja w działaniu,
    • skrupulatność
    • mile widziana znajomość SAP.

    Zakres zadań:

    • analizowanie i księgowanie dokumentów i danych księgowych Spółki zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych oraz procedurami wewnętrznymi,
    • udział w procesie miesięcznego zamknięcia ksiąg rachunkowych,
    • bieżąca analiza i weryfikacja zapisów kont księgowych zapewniająca ich prawidłowość,
    • nadzór merytoryczny i formalny nad prawidłowym obiegiem i archiwizacją dokumentów,
    • kontakt z organami podatkowymi, audytorami oraz instytucjami finansowymi,
    • pomoc przy sporządzaniu deklaracji CIT, VAT, VAT-EU,
    • miesięczna kontrola sald kont księgowych,
    • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
    • monitorowanie zmian w przepisach.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • atrakcyjny system wynagradzania;
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
    • dużą samodzielność;
    • udział w realizacji nowatorskich rozwiązań,
    • udział w szkoleniach