Logo Pracuj.pl

Księgowy / Księgowa

Coinbaq Business Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Coinbaq Business Solutions Sp. z o.o.

Sobieskiego 2

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości
  • Bieżący kontakt z klientem i prowadzenie profesjonalnej relacji
  • Terminowe i prawidłowe kompletowanie dokumentów księgowych Klientów, weryfikowanie ich poprawności oraz księgowanie
  • Księgowanie amortyzacji, wynagrodzeń, rozliczeń międzyokresowych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT i innych
  • Współpraca oraz raportowanie do instytucji zewnętrznych, w tym US, GUS, NBP, banki i inne instytucje finansowe
  • Sporządzanie rocznych oraz okresowych sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie rejestrów, raportów i zestawień na potrzeby klientów
  • Współpraca z innymi działami w organizacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Terminowość i rzetelność
  • Znajomość zasad ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • Mile widziane: znajomość języka angielskiego i znajomość programów Insert oraz Optima

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktury firmy
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Współpraca z zaangażowanym zespołem specjalistów
  • Szkolenia i treningi poszerzające wiedzę i umiejętności praktyczne
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Dodatkowe benefity dla pracowników (m.in. karty sportowe)

O nas

Coinbaq Business Solutions Sp. z o.o. proponuje optymalne, dopasowane do potrzeb przedsiębiorstwa, rozwiązania księgowe, kadrowo-płacowe oraz doradztwo prawne. Nasi Klienci są jednocześnie naszymi partnerami biznesowymi, w kontaktach z którymi kierujemy się otwartością, profesjonalizmem oraz pełnym zaangażowaniem. Pracujemy w 3 biurach: we Wrocławiu, Katowicach i Dąbrowie Górniczej.

www.coinbaq-solutions.pl

Księgowy / Księgowa, Sobieskiego 2, Katowice