Ta oferta pracy jest nieaktualna od 108 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy / Księgowa

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dlaczego My?

    Ostatnie 10 lat to pasmo szybkiego i zarazem stabilnego rozwoju w obszarze usług profesjonalnych dla biznesu. Zwiększenie liczby pracowników z 6 do ponad 130 oraz innowacyjne podejście do procesów biznesowych pozwala świadczyć MDDP najwyższej jakości usługi. Jasna, przejrzysta i ambitna ścieżka kariery tworzy z nas miejsce w którym w pełni wykorzystasz swój potencjał.

    Co nas wyróżnia?

    Jako firma outsourcingowa świadczymy usługi dla Klientów o różnym profilu i reprezentujących różne branże. Praca w takim środowisku, wsparta najnowszymi rozwiązaniami IT, daje szansę na dynamiczny rozwój szerokiego zakresu umiejętności i zdobywanie bezcennego doświadczenia w niemal każdej dziedzinie księgowości!

    Do naszego biura poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref.: MDDP/KAT/K/06/2018

    Zakres obowiązków obejmować będzie:

    • księgowanie dokumentów spółek Klientów
    • przygotowywanie danych do deklaracji i kalkulacji podatkowych
    • współpracę oraz udzielanie niezbędnego wsparcia młodszym członkom zespołu
    • raportowanie i dbanie o bieżącą komunikację zgodnie z wymogami Klienta
    • współpracę w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca, roku oraz z przygotowaniem rozliczeń CIT i VAT
    • współpracę przy tworzeniu sprawozdań finansowych według standardów polskich bądź międzynarodowych

    Nasze wymagania:

    • znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT oraz CIT
    • preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość)
    • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w księgowości
    • dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excel) oraz systemów F-K
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Co Ci oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • udział w budowaniu firmy i jej strategicznej pozycji na rynku
    • możliwość rozwoju zawodowego i profesjonalnych szkoleń
    • nieograniczony dostęp do wiedzy w firmie oraz specjalistycznych publikacji
    • świetną atmosferę pracy, dzięki której uwolnisz swój potencjał
    • elastyczne godziny pracy
    • opiekę zdrowotną Enel-med
    • kartę Multisport
    • pakiety startowe w imprezach biegowych
    • dogodna lokalizacja w centrum miasta

    Uprzejmie dziękujemy za przesłane aplikacje. Zapoznamy się z każdym CV. Na kolejny etap rekrutacji zaprosimy wybranych kandydatów. Do zobaczenia!

    Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

    Ta oferta Ci nie odpowiada? Sprawdź inne nasze oferty pracy!
    Zanim zaaplikujesz - przeczytaj jak przebiega proces rekrutacji oraz jakich osób poszukujemy