Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy / Księgowa

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2019-05-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    UNISERV S.A. z siedzibą w Katowicach - lider w zakresie budowy i remontów kominów przemysłowych, chłodni energetycznych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

    KSIĘGOWY / KSIĘGOWA
    Miejsce pracy: Katowice

    Celem stanowiska pracy jest zapewnienie płynnego i prawidłowego wprowadzania dokumentów księgowych do systemu finansowo-księgowego:

    Kluczowe zadania będą obejmowały:

    • weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu finansowo-księgowego,
    • bieżąca weryfikacja sald i zapisów na kontach,
    • prowadzenie kasy,
    • wystawianie faktur sprzedaży,
    • przygotowywanie przelewów,
    • prowadzenie ewidencji środków trwałych, RMC, itp.

    Kandydat na to stanowisko powinien posiadać:

    • udokumentowane doświadczenie – co najmniej rok na stanowisku księgowego,
    • podstawowa znajomość przepisów Ustawy o Rachunkowości i podatkowych,
    • mile widziana znajomość systemu SAP FI,
    • wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • dostęp do benefitów pozapłacowych tj. opieka medyczna, dopłaty do polis ubezpieczeniowych pracowników, karty sportowe i kinowe.

    Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku "Aplikuj teraz"

    Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Uniserv S.A. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Zgadzam się na przetwarzanie przez Uniserv S.A. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Uniserv S.A.