Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/Księgowa

  • Konin, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

    Miejsce pracy: Konin

    Zakres obowiązków:

    • Księgowanie  i weryfikacja dokumentów materiałowych z obszaru gospodarki magazynowej, kosztowych,
    • Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz środków trwałych w budowie
    • Przygotowywanie płatności krajowych i zagranicznych.
    • Udział w przygotowaniu rozliczeń podatkowych
    • Aktywny udział w procesie zamknięć okresowych
    • Samodzielna praca w obszarze rzetelnej i terminowej realizacji procesów księgowych w oparciu o obowiązujące procedury i politykę,
    • Ciągłe udoskonalanie i poprawa, jakości i wydajności procesów księgowych oraz dokumentacji,
    • Weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych,
    • Bieżące wsparcie przy sporządzaniu raportów i zestawień na potrzeby  przełożonych oraz zespołu,

    Wymagania:

    • Minimum  2 lata  doświadczenia w obszarze księgowości,
    • Doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z SAP,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Znajomość obsługi programów MS Office,
    • Motywacja i dobra organizacja pracy,
    • Dokładność i rzetelność,
    • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania,

    Oferujemy:

    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
    • Atrakcyjny pakiet socjalny,
    • Umowa o pracę,

    Ofertę zawierającą CV prosimy o przesyłanie za pomocą przycisku

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROLAND INTERNATIONAL POLSKA SP.Z O.O. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROLAND INTERNATIONAL POLSKA SP.Z O.O. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.