Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowy / Księgowa

Goldman RecruitmentO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu naftowo-gazowego, poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem Księgowego / Księgowej.
Księgowy / KsięgowaNumer ref.: 192071/6839

Opis stanowiska:

  • księgowanie faktur zakupu oraz nadzór nad saldami zobowiązań,
  • przygotowywanie i przegląd zapisów księgowych,
  • uzgadnianie sald na kontach bilansowych,
  • analiza i rozliczanie kont Księgi Głównej,
  • pełna ewidencja środków trwałych,
  • wspieranie w procesie zamknięcia miesiąca,
  • rozliczanie podatków (m.in. VAT, WHT).

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w księgowości,
  • wykształcenie wyższe – Finanse i rachunkowość, Ekonomia bądź pokrewne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1),
  • dobra obsługa programu MS Excel,
  • rozwinięte zdolności analityczne oraz interpersonalne,
  • umiejętność zarządzania sobą w czasie i ustalania priorytetów,
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferta obejmuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + roczna premia,
  • pakiet świadczeń socjalnych (Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji.

Ogłoszenie archiwalne