Logo Pracuj.pl

Księgowy / Księgowa

Yabimo Sp. z o.o.O firmie

Yabimo Sp. z o.o.

Feliksa Wrobela 13

Podgórze

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola formalna, merytoryczna oraz rachunkowa dokumentów,
  • Księgowanie dokumentów finansowo-księgowych,
  • Weryfikacja zapisów na kontach księgowych oraz uzgadnianie sald kont księgowych,
  • Kontrola poprawności transakcji w zakresie podatku VAT,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, PIT, VAT,
  • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne spółki,
  • Sporządzanie sprawozdań statystycznych do GUS,
  • Aktywny udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych,
  • Pomoc w przygotowywaniu rocznych sprawozdań finansowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse),
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku księgowym,
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych (głównie z zakresu podatku dochodowego, VAT),
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza excel,
  • Dobra znajomość programu CDN Optima,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Profesjonalizm i doskonała organizacja pracy własnej,

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną dogodną formę zatrudnienia,
  • dodatkowe benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, karta Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

W Yabimo stawiamy na ludzi, bo to oni są dla nas największą wartością. Wierzymy, że praca za granicą może dawać poczucie bezpieczeństwa, dlatego wspólnie z naszym zespołem obsługujemy długoterminowe projekty dla klientów na wielu rynkach – Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy, Belgia, Holandia. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu - aplikuj i twórz wyjątkowe projekty razem z nami.

Księgowy / Księgowa, Feliksa Wrobela 13, Podgórze, Kraków