Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/Księgowa

MISBHV sp z o.o.

Gromadzka 46

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z przepisami prawa (pełne księgi) pod nadzorem głównej księgowej

  • ścisła współpraca z działami wewnętrznymi przedsiębiorstwa

  • uzgadnianie i weryfikowanie poprawności sald rozrachunków z kontrahentami

  • ewidencjonowanie i rozliczanie operacji bankowych

  • rejestrowanie, wprowadzanie i dekretowanie dokumentów księgowych – zakup, sprzedaż (zarówno polska jak i WDT, WNT, OSS, eksport, import, sprzedaż wysyłkowa, dokumenty magazynowe, delegacje pracowników, naliczanie amortyzacji itp.)

  • weryfikacja zapisów księgowych pod kątem podatkowym – w zakresie podatku VAT, CIT, PIT

  • prace związane z zamknięciem miesiąca i roku obrotowego

  • sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów, deklaracji podatkowych

  • nadzór nad terminowością podatkową i finansowymi aspektami działalności Spółki

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu księgowości

  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych, przepisów z dziedziny rachunkowości

  • praktyczna znajomość programów księgowych, znajomość Streamsoft Prestige będzie dodatkowym atutem

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność, rzetelność i dokładność w realizacji powierzonych zadań

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pracę w kreatywnym zespole dla marki o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku mody

  • standardowe godziny pracy w oparcie o umowę o pracę

  • kartę Benefit MultiSport

  • zniżki pracownicze na produkty marki

M I S B H V to niezależna, polska, dynamicznie rozwijająca się firma odzieżowa powstała w Krakowie w 2013 roku.

M I S B H V w przeciągu kilku lat przerodziło się w globalną markę, regularnie nagradzaną przez branżę mody, sprzedawaną przez najważniejsze butiki i domy handlowe z całego świata.

Przewiń do profilu firmy