Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

PROCOR Industrial Poland Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur kosztowych

  • Księgowanie wewnątrzwspólnotowej dostawy towarów

  • Sporządzanie bilansów, sprawozdań finansowych, raportów, deklaracji podatkowych

  • Ewidencja księgowa importu i eksportu towarów, faktury i deklaracje VAT

  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi

  • Sporządzanie deklaracji do urzędu skarbowego

  • Monitorowanie zmian w prawie podatkowym i ustawie o rachunkowości, odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, nadzór nad wszystkimi ewidencjami księgowymi

  • Prowadzenia ksiąg rachunkowych

  • Przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego zgodnie z ustawą o rachunkowości

  • Sporządzanie zeznań rocznych

  • Obsługa kadrowo-płacowa

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku biznesowym

  • Bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych

  • Doświadczenie w rozliczaniu importu i eksportu towarów

  • Zdolności analityczne

  • Umiejętność łączenia faktów i rozwiązywania problemów

  • Dokładność i skrupulatność

  • Poczucie odpowiedzialności za powierzony obszar działania

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Praca w organizacji, która jest otwarta na inicjatywę

  • Możliwość współtworzenia rozwoju firmy

  • Stabilna praca w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w rozwijającym się zespole

  • Parking dla pracowników

  • Międzynarodowe środowisko

  • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy

Job description

PROCOR Industrial is searching for the ideal team member to join our dynamic and growing organization in our Krakow office. The candidate we are looking for must be a great complement to the highly focused, enthusiastic and energetic environment of our global company. This person must be 100% comfortable being an integral and valuable part of a fast-moving, high growth and positive team. They will be an invaluable part of a small team that will support a customer base with a high sales volume of quotations.

PROCOR Industrial is a global full service industrial distribution company that supports the MRO (Spare Parts) needs of multi-national manufacturers. Through our highly energetic team and progressive corporate culture, we are not your typical industrial distribution company. PROCOR Industrial is a fast paced, growing company that serves customers around the world. With our reach extending from the US to Asia, Latin America, Europe and the Middle East, PROCOR Industrial provides a unique opportunity to interact with Fortune 500 companies around the globe. We provide our customers with a single source solution to their challenging spare part procurement needs, while holding customer service and work ethic standards to the highest degree.

Please visit our website for more details about our company at: www.procorindustrial.com

Przewiń do profilu firmy