Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/Księgowa

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Advena.pl poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • obsługa klienta: odbiór dokumentów, kontakt telefoniczny i mailowy,
    • wprowadzanie i księgowanie dokumentów,
    • prowadzenie ksiąg handlowych / KPiR,
    • archiwizacja dokumentów finansowych,
    • przygotowywanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, raportów, zestawień na potrzeby Klientów,
    • kontakty z urzędami w imieniu Klientów.

    Wymagamy:

    • doświadczenia w pracy w księgowości, mile widziane doświadczenie w biurze księgowym,
    • znajomości przepisów z zakresu rachunkowości i podatków,
    • umiejętności sporządzania sprawozdań finansowych,
    • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym kontakt z Klientami,
    • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu,
    • dokładności, dotrzymywania terminów, zaangażowania,
    • znajomości programu CDN Optima.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • samodzielne stanowisko pracy w młodym zespole,
    • wsparcie w podejmowaniu decyzji i codziennej pracy,
    • możliwość rozwijania kwalifikacji zawodowych,
    • dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
    • możliwość praktycznego wykorzystania znajomości języków obcych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)