Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/Księgowa

  • Krapkowice, Stradunia (pow. krapkowicki), opolskie
  • Specjalista
  • 4000–6000 zł brutto / mies.
  • 28.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W Centrali firmy w Straduni (woj.opolskie)
    poszukujemy osoby na stanowisko:

    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • Samodzielne sporządzenie deklaracji VAT (transakcje krajowe, zagraniczne)
    • Samodzielne księgowanie faktur zakupu (umiejętność odpowiedniej kwalifikacja dla VAT/CIT)
    • Przygotowywanie sprawozdań na potrzeby Zarządu
    • Przygotowywanie sprawozdań dla instytucji zewnętrznych np. banki, US, GUS, UC, NBP, GUS

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)
    • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz aktualnych przepisów VAT
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej min. 3 lata
    • Dobra znajomości języka angielskiego
    • Znajomość systemów ERP
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office
    • Mile widziane prawo jazdy kat B
    • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Wysoka kultura osobista, pozytywne nastawienie i zaangażowanie

    Co oferujemy:

    • Pakiet opieki medycznej
    • Ubezpieczenie
      na życie
    • Firmowa kawa/herbata i aneks kuchenny
    • Premie miesięczne
      i roczne
    • Bilet do kina i na basen
    • Paczki świąteczne dla dzieci
    • Dopłaty do wyprawki szkolnej
    • Dopłaty do wypoczynku pracownika i jego dzieci
    • Bony świąteczne
    • Imprezy integracyjne
    • Szkolenia rozwojowe
      i językowe
    • Możliwość zakupu produktów (mąki😊) po preferencyjnej cenie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV pocztą na adres:

    GoodMills Polska Sp. z o.o.
    na ul. Diamentowa 2, 47-341 Stradunia

    lub za pomocą przycisku Aplikuj.
    Prosimy o dołączenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez GoodMills Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Serbskiej 4, 61-696 Poznań.”

    Administratorem danych jest GoodMills Polska  Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Serbskiej 4, 61-696 Poznań. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.