Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

BELMONTE HOTEL sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

  • Piękna 23, Krynica-Zdrój
    Krynica-Zdrój, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Piękna 23

Krynica-Zdrój

Twój zakres obowiązków

  • ZADANIA

  • dekretacja dokumentów księgowych i ich wprowadzanie do programu księgowego;

  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów;

  • rozliczanie wyciągów bankowych oraz raportów kasowych;

  • windykacja należności;

  • czynny udział w zamknięciu miesiąca;

  • dobra i skuteczna komunikacja oraz współpraca z pozostałymi pracownikami.

Nasze wymagania

  •  doświadczenie w pełnej księgowości- minimum 1 rok, mile widziane w branży hotelarskiej;

  •  sprawne posługiwanie się aplikacjami komputerowymi (przede wszystkim Microsoft Office Excel);

  •  znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych;

  •  samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  •  stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  •  możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania swoich umiejętności;

  •  przyjazną atmosferę.