Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowy/Księgowa

FINANCIAL MANAGEMENT OF COMPANIES sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Legnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą świadczącą wyspecjalizowane usługi w zakresie księgowości, kadr i płac oraz podatków. Współpracujemy z podmiotami z różnych branż – od firm produkcyjnych, po analitykę biznesową, finansową czy też doradztwo restrukturyzacyjne.

Kompleksowość, nowoczesność, szeroki zakres kompetencji, a przede wszystkim praca zespołowa to filary naszego sukcesu. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Pełna obsługa księgowo-rachunkowa przydzielonych spółek handlowych
  • Terminowa ewidencja transakcji
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów oraz sprawozdań statystycznych
  • Kontakt z Urzędem Skarbowym, ZUS, GUS, NBP, audytorami i innymi instytucjami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku księgowej/księgowego
  • Wykształcenie wyższe (finanse/rachunkowość)
  • Znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
  • Znajomość MS Office, w tym MS Excel, mile widziana znajomość programu ERP Optima
  • Samodzielność, analityczne myślenie i umiejętność zarządzania czasem

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwości rozwoju poprzez aktywny udział w różnorodnych projektach
  • Wsparcie zespołu praktyków, ukierunkowanych na wspólny cel
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z dopiskiem: Aplikacja na stanowisko KSIĘGOWY

Ogłoszenie archiwalne