Oferta pracy

Księgowy / księgowa

KERAKOLL POLSKA Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • dekretacja, księgowanie w obszarze kosztów: zakupy krajowe i zagraniczne, rozliczenia różnic kursowych, rozliczenia międzyokresowe, ZFŚS;

  • dekretacja, księgowanie w obszarze rozrachunków: przelewy bankowe złotówkowe i walutowe, rozrachunki z odbiorcami i dostawcami, rozliczenia z pracownikami, kompensaty, rozliczenia delegacji krajowych i zagranicznych, potwierdzenia sald;

  • dekretacja, księgowanie w obszarach aktywów trwałych: zakupy, sprzedaż, likwidacja, amortyzacja, kartoteka;

  • dokumentowanie sprzedaży pozostałej;

  • księgowanie i kompletowanie dokumentacji dot. importu usług, WNT;

  • ocena dokumentów z punktu widzenia VAT;

  • przygotowanie i rozliczanie inwentaryzacji aktywów trwałych i obrotowych;

  • bieżąca kontrola rachunkowa i podatkowa kont analitycznych bilansowych oraz wynikowych, eliminacja błędów i pomyłek;

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP, banki);

  • współpraca w ramach wewnętrznej i międzynarodowej struktury organizacyjnej firmy w celu przekazywania danych, zapewnienia kompletności dokumentów;

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie (preferowane: firma produkcyjna) w dziale księgowości - min. 3-4 lata;

  • wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości, ekonomii lub finansów;

  • bardzo dobra znajomość zasad księgowości i prawa podatkowego, w szczególności VAT, CIT;

  • bardzo dobra znajomość oprogramowania Excel;

  • dobra znajomość j. angielskiego;

  • umiejętności analityczne i zdolność pracy pod presją czasową;

  • doskonała organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność, uczciwość;

  • podejście procesowe do rachunkowości i systemu kontroli;

  • umiejętność pracy zespołowej;

Mile widziane

  • mile widziane dodatkowe kursy / certyfikaty związane z księgowością;

  • mile widziana znajomość oprogramowania księgowego SAP;

To oferujemy

  • pracę dla renomowanej marki chemii budowlanej, o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę

  • przyjazne środowisko pracy

  • dogodną lokalizację tuż przy Węźle Rzgów (droga ekspresowa S8 i droga krajowa 91), z dojazdem również transportem publicznym z Łodzi i Pabianic

  • Bezpłatny parking dla pracowników

  • Brak dress code’u

  • Bogaty pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • posiłki regeneracyjne

Lokalizacja

Rzgów k/Łodzi

KERAKOLL POLSKA to dynamiczna i stale rozwijająca się międzynarodowa firmą z branży chemii budowlanej, specjalizująca się w produkcji szerokiej gamy profesjonalnych systemów budowlanych.Jesteśmy międzynarodowym liderem w sektorze budownictwa ekologicznego, dostarczającym rozwiązania, które chronią zdrowie zarówno środowiska, jak i ludzi.

Przewiń do profilu firmy