Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

PRINTCSU sp. z o.o.

  • Związkowa 26, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Związkowa 26

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji w postaci księgi rachunkowej (dziennik, konta księgi głównej i ksiąg pomocniczych, zestawienie obrotów i sald kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych, sporządzanie inwentarzy)

  • Prowadzenie i przechowywanie dokumentacji podatkowej (ewidencje dla celów podatkowych od towarów i usług, ewidencje (kartoteki) środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych)

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych dla celów podatku dochodowego, VAT

  • Obliczenia podatku dochodowego

  • Sporządzanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem i wynagrodzeniami pracowników oraz prowadzenie akt osobowych

  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny koordynowanych projektów z klientami, partnerami i unijnych;

  • Wsparcie administracyjne dla pozostałych pracowników

  • Organizowanie i koordynowanie obiegu informacji i korespondencji między działami

  • Optymalizacja kosztów firm

  • Kontrola przychodów i zobowiązań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki)

  • Minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale księgowym

  • Doświadczenie pracy w biurze rachunkowym

  • Znajomość przepisów prawa w zakresie księgowości i podatków

  • Licencja Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min. B2

  • Praca na programach finansowo-księgowych (przede wszystkim Optima)

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz umiejętności komunikacyjne.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Pełne wsparcie i szkolenie w początkowym etapie pracy

O nas

PrintCSU jest częścią globalnego gracza na rynku, który oferuje najbardziej wydajne rozwiązania w zakresie obsługi urządzeń drukujących. Specjalizujemy się w dostarczaniu drukarek, monitorowaniu materiałów eksploatacyjnych i konserwacji urządzeń drukujących.

Nasze przywiązanie do wysokich standardów etyki pracy zapewnia wyjątkową jakość, dlatego jesteśmy preferowanym dostawcą usług zarządzania drukiem (MPS) dla ponad 100 organizacji w całym kraju. Ponadto stale się uczymy i doskonalimy we wszystkim, co robimy, co prowadzi nas do odnajdywania nowych sposobów zapewniania naszych usług lepiej niż dotychczas.

Obecnie szukamy doświadczonej, dobrze zorganizowanej i entuzjastycznej osoby, która dołączy do naszego teamu.