Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowy/Księgowa

AGRAM S.A.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zakres obowiązków:

  • Dekretowanie dokumentów księgowych i wprowadzanie ich do systemu księgowego
  • Analiza prawidłowości księgowania transakcji księgowych, w tym magazynowych
  • Ewidencja dokumentów magazynowo-produkcyjnych
  • Weryfikacja i uzgadnianie kont księgowych
  • Przygotowywanie deklaracji Vat, JPK, sprawozdań (GUS, NBP)

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe: rachunkowość, ekonomia
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości
  • Praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego, mile widziana znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość zasad funkcjonowania gospodarki magazynowej w zakładzie produkcyjnym oraz umiejętność analizy transakcji handlowo-magazynowych
  • Znajomość rozliczania transakcji w obrocie zagranicznym (różnice kursowe, Vat, ujęcie księgowe i podatkowe);
  • Znajomość rachunkowości środków trwałych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zdolność analitycznego myślenia, samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy=

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Ogłoszenie archiwalne