Logo Pracuj.pl

Księgowy / Księgowa

Ba Gruppen Sp. z o.o.O firmie

4 000–6 000
brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Ba Gruppen Sp. z o.o.

Turkusowa 24

Czuby

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów (w j. polskim i angielskim) mailowa i telefoniczna
  • przygotowanie dokumentów do księgowania
  • wystawianie faktur (po przeszkoleniu obsługi programu)
  • wykonywanie zadań księgowego (księgowanie dokumentów, liczenie podatków VAT, dochodowych etc.)
  • wyszukiwanie informacji księgowych w Internecie na zlecenie klienta
  • kompleksowa obsługa księgowa spółek z o.o.
  • naliczanie wynagrodzeń (kadry)

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, poczta elektroniczna)
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w księgowości i kadrach jest warunkiem koniecznym
  • doświadczenie w zakresie składania sprawozdań finansowych będzie dodatkowym atutem
  • chęć długoterminowej współpracy z firmą
  • chęć rozwoju i pracy w zespole
  • zdolności analityczne i kreatywność
  • samodzielna umiejętność organizacji pracy i dobrego zarządzania czasem
  • dokładność i umiejętność trzymania porządku w dokumentacji
  • punktualność
  • komunikatywność
  • pogodne usposobienie

To oferujemy

  • bezstresową i przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego poszerzania kompetencji
  • perspektywę długoterminowej współpracy
  • pracę w spokojnej i miłej ekipie zgranych i kulturalnych ludzi
  • dbanie o balans pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym
  • poszanowanie godności i czasu wolnego pracownika

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u

O nas

Holistic to biuro rachunkowe, które pod marką BA Gruppen obsługuje zagraniczne podmioty prowadzące swoją działalność w Polsce. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.bagrupp.com

Księgowy / Księgowa, Turkusowa 24, Czuby, Lublin