Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

Ba Gruppen Sp. z o.o.

4 0006 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Turkusowa 24

Czuby

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów (w j. polskim i angielskim) mailowa i telefoniczna

  • przygotowanie dokumentów do księgowania

  • wystawianie faktur (po przeszkoleniu obsługi programu)

  • wykonywanie zadań księgowego (księgowanie dokumentów, liczenie podatków VAT, dochodowych etc.)

  • wyszukiwanie informacji księgowych w Internecie na zlecenie klienta

  • kompleksowa obsługa księgowa spółek z o.o.

  • naliczanie wynagrodzeń (kadry)

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, poczta elektroniczna)

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • doświadczenie w księgowości i kadrach jest warunkiem koniecznym

  • doświadczenie w zakresie składania sprawozdań finansowych będzie dodatkowym atutem

  • chęć długoterminowej współpracy z firmą

  • chęć rozwoju i pracy w zespole

  • zdolności analityczne i kreatywność

  • samodzielna umiejętność organizacji pracy i dobrego zarządzania czasem

  • dokładność i umiejętność trzymania porządku w dokumentacji

  • punktualność

  • komunikatywność

  • pogodne usposobienie

To oferujemy

  • bezstresową i przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego poszerzania kompetencji

  • perspektywę długoterminowej współpracy

  • pracę w spokojnej i miłej ekipie zgranych i kulturalnych ludzi

  • dbanie o balans pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym

  • poszanowanie godności i czasu wolnego pracownika

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

O nas

Holistic to biuro rachunkowe, które pod marką BA Gruppen obsługuje zagraniczne podmioty prowadzące swoją działalność w Polsce. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.bagrupp.com