Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy / Księgowa

  • Niepołomice, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Wprowadzanie i dekretowanie dokumentów księgowych (zobowiązania ,należności, PK, ŚT)
    • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami Księgi Głównej
    • Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
    • Potwierdzanie i uzgodnienia sald z kontrahentami
    • Inwentaryzacja i uzgadnianie kont księgi głównej

    WYMAGANIA

    • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu rachunkowości , zasad ewidencji oraz
      przepisów podatkowych (CIT, VAT)
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Samodzielność , dokładność , terminowość
    • Umiejętność pracy w zespole

    OFERUJEMY

    • szkoła językowa na terenie firmy
    • dofinansowanie do posiłków i napojów
    • home office raz w tygodniu
    • prywatną opiekę medyczną
    • dofinansowanie zajęć sportowych (Karta OK System)
    • rynkowe wynagrodzenie dostosowane do kompetencji i doświadczenia
    • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku