Księgowy/Księgowa - obszar sprzedaży

Cyfrowy Polsat S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Cyfrowy Polsat S.A.

Aleja Stanów Zjednoczonych 62

Warszawa

Numer ref.: W/KSIE/AK

Twoje zadania:

  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Umiejętność kwalifikacji transakcji księgowych w aspekcie rachunkowym i podatkowym
  • Uzgadnianie danych z systemów operacyjnych z systemem księgowym
  • Analiza i rozliczanie kont rozrachunkowych należności
  • Analiza kont księgi głównej
  • Sporządzanie not do sprawozdania np. wiekowanie należności, odpisów na należności

Jakie są nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie ekonomiczne
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości i rachunkowości
  • Znajomość pakietu MS Office w tym dobra znajomość Excel
  • Znajomość oprogramowania SAP będzie dodatkowym atutem
  • Dokładność, terminowość, uczciwość, samodzielność, komunikatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność za powierzone zadania i umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w największej grupie kapitałowej w kraju
  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze)
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk ‘Aplikuj’
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Cyfrowy Polsat S.A., z siedzibą przy ul. Łubinowej 4A, 03-878 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy