Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/Księgowa

"OPEX" S.A.O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości pod nadzorem przełożonego,

  • Księgowanie i rozliczanie kont rozrachunkowych oraz rejestrów,

  • Naliczanie amortyzacji i rozliczanie środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych,

  • Przygotowanie raportów/zestawień zgodnie z potrzebami spółki,

  • Prace administracyjno- biurowe związane z księgowością,

  • Przygotowywanie i rozliczanie deklaracji podatkowych,

  • Raportowanie danych GUS, NBP.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dziale księgowości, księgi handlowe, pełna księgowość – 2 lata na samodzielnym stanowisku

  • Znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości, podatków VAT i CIT,

  • Bardzo dobra znajomość arkusza Excel,

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole pod presją czasu,

  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima,

  • Dokładność, terminowość.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia i umiejętności,

  • Pakiet medyczny,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w przyjaznym, ambitnym zespole i miłej atmosferze.