Księgowy/Księgowa

  • Pinczyn (pow. starogardzki), pomorskie
  • Gajowa 31, 83-251 Pinczyn, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.07.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 18.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

    W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pinczyn (pow. starogardzki)

    Opis stanowiska:

    • Przyjmowanie, weryfikacja i wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,
    • Wystawianie faktur sprzedaży,
    • Rozliczanie dostaw towarowych,
    • Prowadzenie rejestrów VAT,
    • Księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych,
    • Uzgadnianie sald kont księgi głównej,
    • Rozliczanie różnic kursowych,
    • Rozliczanie dokumentów magazynowych,
    • Rozliczanie podatku dochodowego CIT i PIT,
    • Rozliczanie podatku od nieruchomości i podatku rolnego,
    • Rozliczanie RMK, RMB, podatku odroczonego i rezerw,
    • Wyjaśnianie niezgodności w dokumentach z kontrahentami,
    • Samodzielne sporządzanie sprawozdania finansowego.

    Wymagania:

    • Minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku księgowej w dziale księgowości,
    • Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziany dyplom o specjalizacji finanse i rachunkowość
    • Dobra znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych i ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz ustawy o podatku od towarów i usług,
    • Znajomość ustawy o rachunkowości oraz MSSF/MSR
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (z naciskiem na program Excel),
    • Doświadczenie z procesem zamknięcia miesiąca,
    • Doświadczenie w branży budowlanej, produkcyjnej lub deweloperskiej będzie dużym atutem,
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Pracę w rozwijającym się zespole
    • Interesującą pracę w renomowanej firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki pracy
    • Pakiet medyczny
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Przyjazna atmosferę w pracy

     NIE ZWLEKAJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU:

    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania

    Dekpol S.A.
    ul. Gajowa 31
    83-251 Pinczyn
    tel. 058/ 560 10 75

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).