Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowy / Księgowa

PEOPLE Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obecnie dla Naszego Klienta, firmy z branży farmaceutycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowy / KsięgowaNumer ref.: Sam/7/02/2021/AŚ-O&T

Główne obowiązki:

  • Wsparcie we wdrożeniu nowego systemu operacyjnego SAP NEXT
  • Ustawienie systemu, a następnie migracja danych księgowo-podatkowych
  • Wykonywanie raportów w programie Excel
  • Mapowanie systemów, przeprowadzanie testów poprawności
  • Wykonywanie zadań na bieżąco się pojawiających

Oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu finansów lub rachunkowości
  • Doświadczenie w zakresie księgowości (AP/AR)
  • Znajomość programu w SAP (system ERP) – mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Dbałość o szczegóły, terminowość, umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Silne umiejętności komunikowania się i rozwiązywania problemów, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową (zatrudnienie w ramach projektu)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca na pełen etat z elastycznym grafikiem pracy, praca w trybie zdalnym przez cały okres zatrudnienia
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Ogłoszenie archiwalne