Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

SAT Sp. z o.o.O firmie

  • Grochowska 27, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SAT Sp. z o.o.

Grochowska 27

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zajmiesz się wprowadzaniem dokumentów księgowych do systemu (faktury zakupu, wyciągi bankowe etc.);

  • weźmiesz na siebie odpowiedzialność za weryfikację poprawności wprowadzonych dokumentów;

  • będziesz uzgadniać salda kont księgowych, magazyny, rozrachunki, banki;

  • zajmiesz się rozliczaniem sprzedaży detalicznej;

  • weźmiesz aktywny udział w czynnościach zamknięcia miesiąca/roku;

  • przygotujesz raporty i zestawienia na potrzeby bieżącej działalności firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne;

  • doświadczenie na stanowisku związanym z księgowością;

  • znajomość narzędzi biznesowych, takich jak Comarch CDN XL (mile widziane również osoby ze znajomością programu Comarch Optima);

  • silne nastawienie na uczenie się nowych umiejętności, programów etc.;

  • inicjatywa we wdrażaniu zmian i usprawnień w działaniu;

  • życzliwe i pogodne nastawienie do ludzi i do świata;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, z naciskiem na skrupulatność i terminowość.

To oferujemy

  • stanowisko w firmie, która dynamicznie się rozwija i która da Ci możliwość, by rozwijać się wraz z nią;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • narzędzia niezbędne do sprawnego wykonywania Twoich zadań;

  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i Twojego doświadczenia;

  • możliwość uczestniczenia w stałym przepływie wiedzy – zostaniesz wdrożony(-a) w nowe obowiązki i będziesz brać udział w szkoleniach rozwojowych;

  • rabaty pracownicze na produkty dostępne w sportofino.com;

  • swobodną atmosferę – wszyscy w firmie mówimy sobie po imieniu;

  • profesjonalnie przeprowadzony proces rekrutacji, z naciskiem na szacunek i partnerskie relacje.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Firma SAT Sp. z o.o., od 30 lat zajmuje się dystrybucją marek sportowych z segmentu premium, a ponad dekadę temu stworzyła multibrand: S’portfoino czyli sieć salonów stacjonarnych oraz sklep e-commerce (sportofino.com). W codziennej działalności łączy rodzinne tradycje z nieustannym spoglądaniem w przyszłość i szukaniem innowacji, dzięki czemu obecnie w jej portfolio znajduje się ponad 100 marek, którymi zajmuje się liczący ponad 130 osób zespół.

Przewiń do profilu firmy

Wierzysz raczej w długi niż w krótki dystans i masz duszę długodystansowca? Wierzysz w regułę fair play w każdym obszarze życia? Czytając ogłoszenie czujesz, że zostało ono napisane właśnie dla Ciebie? Aplikuj i pokaż nam, że to właśnie Ty jesteś najlepszym Kandydatem lub Kandydatką na stanowisko naszego Księgowego lub Księgowej. Czekamy na Twoje CV! Lubimy je czytać w języku polskim, choć nieobcy jest nam też język angielski.