Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

ABC Accounting Sp. z o.o.

  • Wujka 7, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wujka 7

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości

  • sporządzanie sprawozdań finansowych

  • sporządzanie deklaracji i rozliczeń podatkowych (CIT, VAT, PIT)

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (również w roli praktykanta)

  • znajomość programów: Insert, Enova, Navision lub Optima – mile widziana

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)

  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego – mile widziana

  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości

To oferujemy

  • pracę w samym centrum Poznania (ul. ks. Jakuba Wujka) – łatwy dojazd komunikacją

  • elastyczne godziny pracy – jeśli skończysz pracę wcześniej masz czas dla siebie :)

  • możliwość pracy zdalnej – jeżeli wolisz popracować z domu lub innego miejsca :)

  • możliwość bardzo szybkiego rozwoju i awansu – w myśl zasady: only sky is the limit :)

  • możliwość kontaktów międzynarodowych w ramach firm z grupy MGI Worldwide

  • umowę o pracę na pełen etat

  • wspólnie świętujemy urodziny i inne ważne wydarzenia :)

MGI ABC Accounting Spółka świadcząca usługi księgowe i kadrowo-płacowe, działająca w ramach grupy firm doradczych Audit & Business Consulting Group oraz sieci międzynarodowych firm audytorskich i księgowych MGI Worldwide poszukuje:

Księgowego / Księgowej

(Poznań, ul. ks. Jakuba Wujka)

UWAGA

nie jesteśmy typowym biurem rachunkowym

wolimy nazywać się „profesjonalnym działem księgowym”

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza

Jako firma cenimy sobie profesjonalizm, ale ważne są także dla nas: rodzinna, niekorporacyjna atmosfera oraz wzajemny szacunek i pomoc.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:

[email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami