Księgowy / Księgowa

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.10.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 15.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Praca w KRAHN CHEMIE polega na rozwijaniu klientów, dostawców i rynków. Tutaj możesz być przedsiębiorcą. Influencerem. Ekspertem. Kimś, kto kształtuje biznes dystrybucji chemicznej zgodnie ze swoją wizją i kompetencjami. Co jest najlepszą stroną tego rozwoju? To, że nie tylko zmienia nasze środowisko, ale także nas samych, wzbogacając i kształtując naszą przyszłość, zarówno osobistą jak i zawodową.
    KSIĘGOWY / KSIĘGOWA
    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • Weryfikacja i księgowanie dokumentów w powierzonym obszarze odpowiedzialności.
    • Prowadzenie rozliczeń, weryfikacja sald kont księgi głównej.
    • Zapewnienie zgodności księgowań ze standardami Grupy oraz wymaganiami ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych.
    • Przygotowywanie deklaracji Intrastat oraz sprawozdań GUS.
    • Wsparcie Głównego Księgowego w procedurze zamknięcia miesiąca i zamknięcia roku.

    Kogo szukamy:

    • Osób z wykształceniem kierunkowym.
    • Osób z min. 2 – letnim doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku.
    • Osób posiadających zdolności analityczne.
    • Osób władających językiem angielskim.
    • Osób samodzielnych, zmotywowanych oraz potrafiących się angażować.
    • Osób lubiących się uczyć i niebojących się nowych wyzwań.
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w programie SAP.

    Co oferujemy:

    • Umowę na zastępstwo, okres do końca maja 2020 roku z możliwością przedłużenia współpracy.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, multisport, ubezpieczenie grupowe, nauka języka obcego).
    • Elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie między 7-9, zakończenie 15-17. Rozwój w zakresie szkoleń merytorycznych.
    • Możliwość współpracy z firmą o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku.
    • Międzynarodowe środowisko i wysokie standardy pracy. Przyjazną atmosferę w pracy.

    Twoja kariera w KRAHN CHEMIE

    Łączymy ze sobą to, co razem jest silniejsze: rynki i innowacje, producentów z dostawcami, pytania z odpowiedziami.

    Jako międzynarodowa firma z centralą w Hamburgu oraz filiami w pięciu europejskich krajach, oferujemy szeroki wachlarz możliwości rozwoju.

    Dowiedz się więcej i zgłoś swoją kandydaturę: krahn.eu/karriere

    lub za pomocą przycisku Aplikuj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).