Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

AGRAVES

  • Grunwaldzka 91, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

AGRAVES

Grunwaldzka 91

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

Będziesz, razem z kilkunastoosobowym, doświadczonym zespołem, świadczyć usługi księgowe i rachunkowe dla klientów spółki.

Do Twoich podstawowych zadań należeć będzie prowadzenie KPiR, kontrola merytoryczna dokumentacji oraz ich ewidencja księgowa, sporządzanie deklaracji podatkowych (m.in. VAT, PIT) i sprawozdań GUS oraz wsparcie merytoryczne klientów spółki.

Zapewnimy Tobie możliwość rozwoju zawodowego, udziła w ciekawych projektach, co pozwoli Ci wykorzystać Twój potencjał. Będziesz częścią interdyscyplinarnego zespołu, który zapewni Tobie pomoc i wsparcie, a do Twojej dyspozycji będą także eksperci zewnętrzni (biegli rewidenci, doradcy podatkowi, prawnicy).

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w księgowości (KPiR)

  • umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych

  • praktyczna znajomość ustawy o podatku VAT i PIT

  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości

  • zaangażowanie i skrupulatność

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • narzędzia do pracy,

  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy) i elastyczny czas pracy,

  • mozliwość pracy zdalnej.

  • przyjazną atmosferę i respektowanie praw pracowniczych, imprezy integracyjne

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dogodną lokalizację (komunikacja miejska, sklepy, usługi)

  • wspólną przestrzeń socjalną i ogród,

  • korzystanie z wieloletniego doświadczenia zespołu, który chętnie się nim dzieli

  • wsparcie ekspertów zewnętrznych (biegli rewidenci, doradcy podatkowi, prawnicy)

  • możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego, szkolenia i kursy

  • pracę w zgranym zespole (poznaj nasz Zespół https://www.agraves.pl/zespol/)

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

O nas

Jesteśmy doradcami dostarczającymi najwyższej jakości usługi dla klientów (głównie z branży rolnej), w tym profesjonalne prowadzenie księgowości.

Wiecej na:

www.agraves.pl