Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy / Księgowa

  • Przemyśl, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy producentem produktów drewnopochodnych w Polsce i jedyną spółką w branży kontrolowaną przez polski kapitał z zatrudnieniem ponad 350 osób. W 2017 roku nasze produkty trafiły na ponad 30 rynków eksportowych.

    W związku ze stałym rozwojem biznesowym i doskonaleniem poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Przemyśl

    Zakres obowiązków:

    • kontrola poprawności wystawionych oraz otrzymanych dokumentów
    • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
    • dekretowanie dokumentów magazynowych
    • analiza gospodarki magazynowej
    • generowanie przelewów bankowych, księgowanie wyciągów bankowych
    • prowadzenie bieżącej kontroli kont (analiza rozrachunków w kontrahentami, publiczno-prawnych)
    • księgowanie i wyliczenia RMK, wycen walutowych, prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
    • prowadzenie rejestru podatku VAT
    • przygotowywanie, raportów oraz analiz na potrzeby wewnętrzne

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia)
    • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego
    • znajomość ustawy o rachunkowości
    • znajomość prawa podatkowego
    • umiejętność obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
    • dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność

    Oferujemy:

    • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
    • koleżeńską atmosferę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (cv, list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj.

    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Klikając w przycisk „Aplikuj Teraz”, dobrowolnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie oraz administrowanie przez Fibris Spółka Akcyjna z siedzibą w Przemyślu (37-700), ul. Ofiar Katania 17 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w zakresie i czasie niezbędnym do realizacji powyższego procesu rekrutacji. Posiada Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia oraz żądania ich usunięcia a wszelkie informacje na ten temat może Pan / Pani uzyskać w siedzibie Fibris S.A. znajdującej się pod adresem 37-700 Przemyśl, ul. Ofiar Katania 17, kontaktując się telefonicznie pod numerem telefonu 16 675 96 88 lub drogą elektroniczną wysyłając e-mail z pytaniem na adres [email protected]

    Posiada Pan / Pani prawo do cofnięcia powyższej zgody w dowolnym momencie jak i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.