Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/Księgowa

"POZYTYWNE INICJATYWY-EDUKACJA" sp. z o.o.

  • Orzeszkowej 11, Puck
    Puck, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Orzeszkowej 11

Puck

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie bieżącej polityki finansowej jednostki,

  • sporządzanie zeznań podatkowych, rachunku wyników oraz bilansu,

  • ustalanie i raportowanie wyników finansowych firmy do Zarządu,

  • sporządzanie raportów i analiz,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych i prawidłowością rozliczeń podatkowych,

  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi, rozliczanie dotacji oświatowej

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 letni staż pracy w księgowości,

  • wykształcenie min. średnie,

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości,

  • dobra znajomość bieżących przepisów podatkowych i zasad rachunkowości,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • terminowość, rzetelność, dokładność, dyspozycyjność,

  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • umiejętność planowania i zdolności organizacyjne

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieoznaczony

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w miłej atmosferze.

Dodatkowe informacje

Do dokumentów należy załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).