Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

DETEXPOL

  • Okrężna 14
    Rąbień (pow. zgierski), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

DETEXPOL

Okrężna 14

Rąbień (pow. zgierski)

Firma z 23 letnim doświadczeniem oraz jeden z liderów w branży tekstyliów domowych na polskim rynku, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • rejestracja faktur w walucie dotyczących importu towarów i usług oraz kompletowanie dokumentów
  • rejestracja wyciągów bankowych w walucie
  • weryfikacja kompletności dokumentacji i obowiązku podatkowego związanej z obrotem eksportowym i WDT oraz fakturami korygującymi w obrocie krajowym
  • weryfikacja rejestrów VAT
  • uzgadnianie obrotów i sald kont walutowych
  • windykacja należności i zobowiązań

Wymagania:

  • wykształcenie – minimum średnie ekonomiczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • dobra znajomość programów z zakresu pakietu Office
  • znajomość programu Symfonia 2.0 lub Symfonia ERP (Handel, Finanse i Księgowość)
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • dyskrecja, rzetelność, skrupulatność, odpowiedzialność, punktualność
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • wsparcie merytoryczne, szkolenia
  • przyjazną atmosferę w pracy

Ogłoszenie archiwalne