Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

Jaf Polska Sp. z o.o.

  • Robakowo (pow. poznański)

    Robakowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • dekretacja i księgowanie dokumentów w systemie F-K (faktury zakupowe, wydatki służbowe, kasa, wyciągi bankowe, delegacje służbowe, itp.)

  • przygotowywanie faktur do płatności, rozliczanie faktur zapłaconych

  • prowadzenie dokumentacji księgowej

  • uzgadnianie sald z kontrahentami

  • wykonywanie innych zadań z zakresu rachunkowości

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe minimum średnie

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobrą znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • sumienność, dokładność oraz przejawiać zaangażowanie

  • doskonałą organizację pracy oraz umiejętność wyznaczania priorytetów

  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • znajomość bieżących przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego ( VAT i PDOP)

  • znajomość zagadnień z zakresu środków trwałych mile widziana

  • biegłą umiejętność obsługi komputera oraz znajomość systemów finansowo-księgowych klasy ERP

To oferujemy

  • ustrukturyzowany program wdrożeniowy

  • rozbudowany system szkoleń, prowadzony przez specjalistów

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

  • atrakcyjne warunki wynagradzania

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pakiet benefitów obejmujący m.in. ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną,

  • stabilne i przejrzyste warunki pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych? Witaj w klubie!

JAF to międzynarodowy potentat w handlu drewnem. Już ponad 70 lat z powodzeniem rozwijamy swój biznes w 19 krajach na całym świecie. Od ponad 10 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie na stałe zaznaczyliśmy się na rynku. Nasza ekipa liczy ponad 80 pracowników w kraju (i ponad 2500 za granicą), a marka JAF to synonim jakości i profesjonalizmu. Łączymy dbałość o pracownika, klienta oraz środowisko naturalne. Możemy pochwalić się innowacyjnymi rozwiązaniami i rozbudowaną flotą pojazdów. Zapraszamy do siedziby w Gądkach, nowoczesnego centrum obróbki w Robakowie oraz biura i magazynu w Małopolu.

Stawiamy na stabilny rozwój, a plany zawsze zamieniamy w działania.

Oferujemy konkurencyjne warunki oraz różnorodne ścieżki kariery.

Nie marnuj czasu, dołącz do nas i pracuj z najlepszymi w swojej branży.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych poprzez przycisk Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.