Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa - Samozatrudnienie - Obsługa Spółek

Kardynał&Kardynał sp. z o.o.

5 0007 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Bukowińska 24
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • pracodawca nie wymaga CV

Bukowińska 24

Warszawa

Kardynał&Kardynał sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w obsłudze księgowej małych i mikro spółek oraz działalności gospodarczych, oferującą również usługi z zakresu obsługi prawnej i planowania finansowego. Spółka ma ogólnopolski zasięg działania, klientów obsługujemy online oraz przez 3 oddziały. Spółka uzyskała w 2018 roku wyróżnienie w rankingu Forbsa dla rozwijających się firm rodzinnych. Posiadamy zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego jako Krajowa Instytucja Płatnicza. Posiadamy autorskie oprogramowanie, które automatyzuje komunikację z bankami oraz eliminuje procesy ręcznego wprowadzania danych z faktur.

Kogo szukamy?

  • prowadzisz działalność gospodarczą
  • potrzebujesz pracy w elastycznym czasie / częściowo zdalnie
  • chcesz regulować swój wymiar etatu (możliwe od 1/2 do 1/1)

Opis stanowiska

  • obsługa Klienta w zakresie pełnej księgowości. (10-20 spółek)
  • KPiR do 10% czasu pracy

Wymagamy:

  • min. 3 -letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale księgowym lub biurze rachunkowym
  • termin rozpoczęcia pracy możliwy od zaraz
  • umiejętność komunikacji z klientami

Dodatkowe atuty

  • znajomość programu Comarch Optima, Reset lub Insert
  • otwartość na nowoczesne technologie,

Nie wymagamy:

  • nie wymagamy znajomości języków obcych,
  • nie wymagamy kierunkowego wykształcenia

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy częściowo zdalnej,
  • elastyczny czas pracy - wymiar etatu do ustalenia
  • brak klauzuli zakazu konkurencji

Ogłoszenie archiwalne