Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowy / Księgowa

Graphic West Poland Sp. z o.o.O firmie

Graphic West Poland Sp. z o.o.

Rzemieślnicza 17/19

Sopot

Graphic West Poland Sp. z o.o. to polski oddział firmy Graphic West International. Firma jest międzynarodowym dostawcą opakowań kartonowych dla przemysłu farmaceutycznego. Od lat udowadnia, że innowacje mogą pochodzić z mało prawdopodobnych źródeł.
Księgowy / KsięgowaNumer ref.: Rzemieślnicza 17/19

Obowiązki:

  • księgowanie wyciągów bankowych i weryfikacja sald,
  • weryfikacja zobowiązań Spółki,
  • kontrola i księgowanie dokumentów finansowych, bieżąca analiza, weryfikacja i uzgadnianie kont księgowych
  • analiza i korekty poprzednich okresów rozliczeniowych - pierwsze zadanie po rozpoczęciu pracy
  • analiza danych produkcyjnych pod kątem finansowym

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub w trakcie studiów - finanse, rachunkowość
  • inicjatywy i samodzielności w działaniu, nastawienia na generowanie rozwiązań
  • komunikatywność
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze księgowości
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie dokumentacji
  • dobra znajomość Excel
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z systemem Microsoft Dynamics lub Comarch Optima

Oferujemy:

  • dowolne godziny pracy, do uzgodnienia
  • super atmosfera w pracy
  • zgrany zespół
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne