Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/Księgowa

CCL Specialty Cartons Sp. z o.o.

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie wyciągów bankowych i weryfikacja sald

  • weryfikacja zobowiązań Spółki

  • kontrola i księgowanie dokumentów finansowych

  • rozliczanie sald księgowych

  • bieżąca analiza, weryfikacja i uzgadnianie kont księgowych

  • analiza i korekty poprzednich okresów rozliczeniowych

  • uczestnictwo w zadaniach podczas zamknięcia miesiąca

  • raportowanie do GUS

  • przygotowywanie zestawień księgowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne - finanse, rachunkowość

  • inicjatywa i samodzielność w działaniu, nastawienie na generowanie rozwiązań

  • co najmniej 8 lat doświadczenia w pracy w obszarze księgowości

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na efektywną komunikację

  • dobra znajomość Excel, obsługi komputera i programów księgowych

  • konieczne: umiejętność pracy zespołowej, efektywnego komunikowania się z zespołem

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z systemem Comarch Optima

To oferujemy

  • godziny pracy do uzgodnienia

  • super atmosfera w pracy

  • zgrany zespół

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

CCL Specialty Cartons Sp. z o.o. jest międzynarodowym dostawcą opakowań kartonowych dla przemysłu farmaceutycznego. Od lat udowadnia, że innowacje mogą pochodzić z mało prawdopodobnych źródeł.

Przewiń do profilu firmy