Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

NIXXON STEEL sp. z o.o.

  • Kosynierów 34, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Kosynierów 34

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa księgowa dwóch spółek kapitałowych (handlowa i produkcyjna).

  • Wystawianie faktur sprzedaży.

  • Księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, naliczanie podatków, tworzenie miesięcznych raportów.

  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem formalno-rachunkowym.

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi US, ZUS, Urząd miasta.

  • Sporządzanie deklaracji Intrastat.

  • Obsługa kadrowa.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości i samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych minimum 3 lata.

  • Wykształcenie kierunkowe (preferowane wyższe).

  • Znajomość przepisów ustawy VAT, PIT, CIT, UoR.

  • Umiejętności sporządzenia miesięcznych deklaracji podatkowych.

  • Praktyczna znajomość programów pakietu Ms Office.

  • Sumienności i bardzo dobra organizacja pracy.

  • Znajomość programów Symfonia (Finanse i księgowość, Kadry i płace, Handel) oraz programu Płatnik.

  • DODATKOWY ATUT:

  • Znajomość j. angielskiego  w stopniu umożliwiającym komunikację z klientem obcojęzycznym.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę.

  • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań.

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy hybrydowe.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

  • Pakiet szkoleń dostosowany do potrzeb Kandydata/Kandydatki.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy