Księgowy/Księgowa

  • Śrem, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-10-13
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 2017-11-12)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma YUU TOO Sp z o.o. poszukuje
pracownika na stanowisko:

KSIĘGOWY/KSIĘGOWA
Miejsce pracy: Śrem

OBOWIĄZKI:

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
    oraz prawidłowością i kompletnością dokumentacji księgowej,
  • uzgadnianie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami,
  • sporządzanie dokumentacji podatkowej firmy CIT, PIT, VAT,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi
    (m.in. Urzędami Skarbowymi, ZUS),
  • przygotowywanie raportów i bieżących analiz
    księgowo-finansowych,
  • rozliczanie delegacji pracowniczych,
  • przygotowywanie sprawozdań GUS,
  • współpraca z innymi działami firmy oraz instytucjami zewnętrznymi.

WYMAGANIA:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków,
  • praktyczna znajomość podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office [w szczególności Excel]
  • mile widziana znajomość programu COMARCH: Optima,
  • umiejętność śledzenia i stosowania zmian w przepisach,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • duża samodzielność w tym umiejętność podejmowania decyzji,
  • odpowiedzialna i proaktywna postawa w codziennej pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobre planowanie i organizowanie pracy własnej, dokładność oraz wysokie zaangażowanie,
  • znajomość zagadnień z obszaru Kadr i Płac.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego - poszerzania wiedzy oraz umiejętności,
  • komfortowe warunki pracy,
  • pracę w miłej atmosferze.
Swoje CV z dołączonym zdjęciem prześlij za pośrednictwem opcji:
Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydat(k)ami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się