Ta oferta pracy jest nieaktualna od 221 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy/Księgowa

  • Śrem, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma YUU TOO Sp z o.o. poszukuje
    pracownika na stanowisko:

    KSIĘGOWY/KSIĘGOWA
    Miejsce pracy: Śrem

    OBOWIĄZKI:

    • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
      oraz prawidłowością i kompletnością dokumentacji księgowej,
    • uzgadnianie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami,
    • sporządzanie dokumentacji podatkowej firmy CIT, PIT, VAT,
    • współpraca z instytucjami zewnętrznymi
      (m.in. Urzędami Skarbowymi, ZUS),
    • przygotowywanie raportów i bieżących analiz
      księgowo-finansowych,
    • rozliczanie delegacji pracowniczych,
    • przygotowywanie sprawozdań GUS,
    • współpraca z innymi działami firmy oraz instytucjami zewnętrznymi.

    WYMAGANIA:

    • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków,
    • praktyczna znajomość podatku dochodowego od osób fizycznych,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office [w szczególności Excel]
    • mile widziana znajomość programu COMARCH: Optima,
    • umiejętność śledzenia i stosowania zmian w przepisach,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • duża samodzielność w tym umiejętność podejmowania decyzji,
    • odpowiedzialna i proaktywna postawa w codziennej pracy,
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • bardzo dobre planowanie i organizowanie pracy własnej, dokładność oraz wysokie zaangażowanie,
    • znajomość zagadnień z obszaru Kadr i Płac.

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego - poszerzania wiedzy oraz umiejętności,
    • komfortowe warunki pracy,
    • pracę w miłej atmosferze.
    Swoje CV z dołączonym zdjęciem prześlij za pośrednictwem opcji:
    Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydat(k)ami.