Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowy / Księgowa

CASS Construction And Steel Structures Sp. z o.o.

  • Staszów

    Staszów, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentów i księgowanie operacji gospodarczych,

  • Przygotowywanie danych do deklaracji podatkowych,

  • Udział w przygotowywaniu raportów okresowych oraz sprawozdań finansowych,

  • Miesięczne i kwartalne uzgodnienie rachunków bankowych i rozliczeń,

  • Usprawnianie procesów księgowych, zwłaszcza w zakresie produkcji; uczestnictwo w procesach standaryzacyjnych,

  • Opracowywanie raportów na potrzeby Zarządu,

  • Współpraca z innymi działami firmy oraz z podmiotami zewnętrznymi (GUS, Urząd Skarbowy, banki itp.).

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie,

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku księgowa/-y w branży produkcyjnej,

  • Praktyczna i teoretyczna wiedza na temat zagadnień finansowo-księgowych i podatków,

  • Znajomość rozliczeń walutowych,

  • Znajomość WNT, WDT, importu usług,

  • Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania Comarch Optima,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat,

  • Możliwość pracy w międzynarodowej strukturze,

  • Przyjazną atmosferę pracy, życzliwość i wsparcie,

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stabilne zatrudnienie.

O nas

CASS Construction And Steel Structures Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się i oferuje swoje usługi głównie w generalnym wykonawstwie i konstrukcjach stalowych.