Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

Grandhome Poland Sp. z o.o.

  • Świdnica, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Grandhome Poland Sp. z o. o. to prężnie rozwijająca się, międzynarodowa firma branży produkcji osłon okiennych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Weryfikacja, klasyfikacja, księgowanie dokumentów księgowych
  • Kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami, z pracownikami oraz kasy gotówkowej
  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Obsługa płatności krajowych i walutowych oraz księgowanie wyciągów bankowych

Wymagania:

  • Wykształcenie ekonomiczne
  • Znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne i dobra organizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie w dziale księgowości firmy produkcyjnej

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym zakładzie zlokalizowanym w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Świdnicy
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, oraz ubezpieczeniową

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o zamieszczenie CV w języku polskim i/lub angielskim. List motywacyjny nie jest wymagany.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grandhome Poland sp. z o. o. z siedzibą w Świdnicy (58-100), ul. Metalowców 11 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Ogłoszenie archiwalne