Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Księgowy/księgowa

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Kniewska
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kniewska

Szczecin

Księgowa/KsięgowyNumer ref.: SZ/06/20201/SFS

Zadania:

  • Księgowanie faktur dokumentujących zakup towaru oraz usług (zakup kraj, nabycie wewnątrzunijne, import towarów i usług)
  • Księgowanie wyciągów bankowych oraz dokumentów kasowych
  • Ewidencja rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • Nadzorowanie rozrachunków z kontrahentami (dostawcami i odbiorcami)
  • Raportowanie do GUS, NBP
  • Obowiązki/zadania będą wprowadzane stopniowo

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości min. 2 lata
  • Znajomość prawa podatkowego i bilansowego
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • umowę o pracę, praca od poniedziałku do piątku (8.00-16.00)
  • możliwość pracy zdalnej
  • program szkoleń
  • możliwość doskonalenia umiejętności językowych w codziennej pracy
  • rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover
  • ubezpieczenie na życie i inne świadczenia socjalne
  • prywatny plan emerytalny
  • bezpłatny dowóz do Stobna - miejsce pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne