Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

FUNDACJA ITO firmie

4 1007 500 brutto / mies.
  • Jagiellońska 67
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

FUNDACJA IT

Jagiellońska 67

Szczecin

Fundacja IT (rok założenia 2005) zajmująca się edukacją w branży IT poszukuje osoby na stanowisko Księgowy/Księgowa.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnej rachunkowości zgodnie z polskimi standardami (ze znajomością podatków VAT, PIT, CIT).
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, ZUS i in.).

Wymagania:

  • Znajomość regulacji prawa podatkowego i bilansowego.
  • Umiejętność obsługi pakietu biurowego (np. MS Office), szczególnie arkusza kalkulacyjnego.
  • Skrupulatność oraz sumienność.

Oferujemy:

  • Zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w twórczej i przyjaznej atmosferze. Gwarantujemy elastyczne godziny pracy oraz wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania.
  • Oferujemy również darmowe lekcje jeżyka angielskiego na miejscu.
  • Praca na etat oraz zlecenie
  • 3000 - 4500 netto
  • Początkowo praca u boku doświadczonej księgowej

Ogłoszenie archiwalne