Logo Pracuj.pl

Księgowy / Księgowa

TIAS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

TIAS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Zbożowa 4a

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek z polskim i zagranicznym kapitałem oraz PKPiR;
  • Sporządzanie deklaracji VAT, CIT, PCC oraz innych wymaganych;
  • Uzgadnianie obrotów i sald oraz potwierdzanie sald z kontrahentami;
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych wg UoR;
  • Sporządzanie okresowych sprawozdań, analiz na potrzeby spółek, banków oraz innych instytucji;
  • Kontaktowanie się oraz współpraca z US, ZUS, GUS, NBP, UC.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku księgowa/księgowy (min. 2 lata);
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości;
  • Znajomość programów księgowych tj. INSERT oraz Comarch - mile widziane;
  • Znajomość języka angielskiego- na poziomie komunikatywnym (praca z międzynarodowymi klientami w języku angielskim);
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Samodzielność, dokładność oraz umiejętność organizacji pracy własnej;
  • Chęć nauki i zdobycia doświadczenia.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie stosowne do posiadanych kwalifikacji,
  • Umowę o pracę;
  • Wstępne przeszkolenie do samodzielnej pracy;
  • Kafeterię szkoleń;
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji;
  • Pakiet dodatkowych benefitów (kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę lekarską);
  • Bezpłatną opiekę fizjoterapeuty i psychologa;
  • Dofinansowanie do kursów językowych;
  • Ścieżkę kariery zawodowej;
  • Pracę z międzynarodowym klientem;
  • Biuro w nurcie biophilic design;
  • Miłą, przyjazną atmosferę i koleżeńską pomoc.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata

O nas

TIAS - There is always a solution

TIAS to marka sieci Kancelarii działająca na rynku profesjonalnych usług rachunkowo-księgowych z siedzibą we Wrocławiu. Oddziały Kancelarii mieszczą się również w Szczecinie, Katowicach, Warszawie, Gorlicach oraz Seulu.

Zespół Kancelarii tworzą eksperci w dziedzinie outsourcingu usług księgowych, administracji, prawa podatkowego, a także kadr i płac. Obecnie firma zatrudnia ponad 150 wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy oferują klientom szeroki wachlarz usług z zakresu doradztwa finansowego, gospodarczego oraz prawnego.

Klienci Kancelarii TIAS cenią sobie współpracę z pracownikami firmy, którzy dzięki braku korporacyjnej struktury oraz przewodniej wizji wpisującej się w styl pracy, które jednocześnie jest przewodnim hasłem firmy ‘’There is always a solution’’, potrafią znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Klienci Kancelarii wierzą w umiejętności, opanowanie i wiedzę zespołu, który na co dzień stawia oblicze nowym wyzwaniom podatkowym.

TIAS specjalizuje się we wspieraniu i doradztwie w sprawach klientów międzynarodowych, ze szczególnym uwzględnieniem rynku azjatyckiego.

Zdecydowaną większość klientów Kancelarii stanowią firmy z zagranicznym kapitałem.

Ponadto, firma TIAS pełni rolę członka Światowej Organizacji Antea, zrzeszającej najlepszych specjalistów z zakresu ustawodawstwa krajowego. Zgromadzenie firm partnerskich prezentuje swój zasięg w 70 krajach na całym świecie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszamy do zapoznania się z filmem wizerunkowym na stronie Kancelarii TIAS

Zapraszamy również do śledzenia profilu społecznościowego Kancelarii – Linkedin

Księgowy / Księgowa, Zbożowa 4a, Szczecin