Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy / Księgowa

TURKA INVEST SP. Z O.O.

  • Aleja Krakowska 10, Tarczyn
    Tarczyn, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Aleja Krakowska 10

Tarczyn

Twój zakres obowiązków

  • Jeśli posiadasz solidne podstawy teoretyczne związane z zasadami rachunkowości i sprawozdań finansowych oraz posługujesz sie j. angielskim w stopniu komunikatywnym, zapraszamy do rozwinięcia skrzydeł w naszej firmie:

  • Kontrola dokumentów księgowych pod względem rachunkowym i formalnym;

  • Księgowanie operacji gospodarczych;

  • Analiza i bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych;

  • Udział w procesie z zamknięcia miesiąca;

  • Przygotowywanie raportów dla kierownictwa firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia);

  • Min. 1 rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym;

  • Znajomość zagadnień księgowych oraz przepisów podatkowych;

  • Umiejętności analityczne oraz bardzo dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Pracę w nowo tworzonym zespole;

  • Możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń w szybko rozwijającej się organizacji;

  • Ugruntowanie wiedzy i możliwość rozwoju zawodowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Etapy rekrutacji
1

rozmowa online z HR

2

osobista rozmowa z dyrektorem finansów

Turka Invest sp. z o.o. należy do przedsiębiorstw grupy Turka, jest jednym z europejskich liderów produkcji tortilli, dynamicznie zwiększającą sprzedaż oraz bazę produkcyjną Spółką, której roczne przychody przekraczają 100 mln zł. Firma zatrudnia w różnych formach około 200 pracowników.

Przewiń do profilu firmy