Logo Pracuj.pl

Księgowy / Księgowa w biurze rachunkowym

BIURO RACHUNKOWE ŁUKASZ GROCHOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

7 000–11 000
brutto / mies.
  • Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

BIURO RACHUNKOWE ŁUKASZ GROCHOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jana Kilińskiego 20

Piaseczno

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie Ksiąg Rachunkowych w systemie Symfonia
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • wysyłanie deklaracji podatku VAT, PIT, CIT oraz JPK
  • kontakt z klientami oraz Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych
  • praca w pełnym wymiarze godzinowym od 8.00 do 16.00 pn-pt

Nasze wymagania

  • doświadczenie pracy na pełnej księgowości minimum 3 lata
  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość podstaw zagadnień podatkowych
  • znajomość systemów Symfonia będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie uznaniowe / premie za wyniki
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w miłej i niestresującej atmosferze w nowoczesnym biurze
  • brak dress code'u
  • możliwość odbycia szkoleń w Stowarzyszeniu Księgowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • paczki świąteczne

O nas

Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski zostało założone w 2010 roku. Mieścimy się w Piasecznie, 15 km od centrum Warszawy. Biuro obsługuje obecnie klientów głównie z województwa Mazowieckiego. Zajmujemy się księgowością małych i średnich przedsiębiorstw. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.rachunkowe-piaseczno.pl

Księgowy / Księgowa w biurze rachunkowym, Jana Kilińskiego 20, Piaseczno