Logo Pracuj.pl

Księgowy / Księgowa w biurze rachunkowym

SPACE TAX sp. z o.o.O firmie

4 000–7 000
brutto / mies.

SPACE TAX sp. z o.o.

Władysława Łokietka 5

Mokre

Toruń

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna obsługa klientów w zakresie prowadzenia spółek prawa handlowego oraz jednoosobowych działalności gospodarczych;
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów;
  • Przygotowywanie odpowiednich deklaracji CIT, PIT, VAT; Sprawozdania finansowe
  • Bieżące wsparcie klientów w kwestiach księgowych i podatkowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w biurze rachunkowym;
  • Doświadczenie przy sporządzaniu sprawozdań finansowych - będzie dodatkowym atutem;
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość) - będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość przepisów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej oraz przepisów podatkowych;
  • Znajomość systemu Optima i Rachmistrz – będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziana dostępność od zaraz

To oferujemy

  • umowę o pracę, atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • odpowiedzialną, samodzielną i ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego;
  • pracę w rozwijającej się firmie;
  • bardzo dobrą atmosferę

O nas

W związku z dynamicznym rozwojem biura chcemy żebyś dołączyła/dołączył do Nas! Oferujemy naszym klientom dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań usługi rachunkowe, zapewniając kompleksowe wsparcie oraz pełną obsługę księgową. Dysponujemy stale aktualizowaną wiedzą świetnie poruszając się w meandrach stale zmieniających się ustawach oraz rozporządzeniach.

Księgowy / Księgowa w biurze rachunkowym, Władysława Łokietka 5, Mokre, Toruń