Logo Pracuj.pl

Księgowy / Księgowa w biurze rachunkowym

SKY FINANCE sp. z o.o.O firmie

5 000–7 000
brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

SKY FINANCE sp. z o.o.

Franciszka Ilskiego 2B

Rembertów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg (KH/KPiR) powierzonych Klientów
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • Rozliczanie podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów
  • Kontakt z klientami
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • Archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (PIT/CIT/VAT)
  • Umiejętność budowania relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • Doskonała umiejętność organizacji pracy
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności (proszę wskazać oczekiwane wynagrodzenia brutto)

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia: umowa o pracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Jasna ścieżka kariery
  • Dobra atmosfera: pomocny zespół i kierownictwo
  • Dobrze skomunikowana lokalizacja przy dworcu SKM/KM
  • Elastyczne godziny pracy

O nas

Sky Finance Sp. z o.o. oferuje szeroki zakres usług obsługi kadr i płac oraz księgowości jak i również świadczenie usług administracyjnych i zarządczych dla tych powierzonych nam podmiotów.

Księgowy / Księgowa w biurze rachunkowym, Franciszka Ilskiego 2B, Rembertów, Warszawa