Ta oferta pracy jest nieaktualna od 204 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

księgowy/księgowa w dziale księgi głównej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mamy świetną propozycję dla doświadczonych księgowych, znających dobrze język angielski i lubiących międzynarodowe środowisko pracy. Rekrutację prowadzimy dla centrum finansowego znanej i cenionej amerykańskiej firmy produkcyjnej. Mamy do zaproponowania stanowisko Księgowego/ Starszego Księgowego w dziale Księgi Głównej.

    Nr ref.: /149/01/2018/MS/9971
    Warszawa

    zadania:

    • przygotowanie miesięcznych sprawozdań finansowych
    • prowadzenie pełnej księgowości oraz przeprowadzanie zamknięcia miesiąca
    • udział w przygotowaniu budżetów rocznych i prognoz
    • wsparcie przy procesach audytowych
    • przygotowanie deklaracji VAT
    • uzgodnienia miesięczne i kwartalne kont
    • zarządzanie przepływami pieniężnymi
    • inicjowanie usprawnień procesów i systemów
    • raportowanie do zagranicznej centrali firmy

    oczekujemy:

    • kilkuletnie doświadczenie w księgowości
    • bardzo dobra znajomość zasad księgowości
    • wykształcenie finansowe
    • dobra znajomość Excela
    • mile widziane doświadczenie w pracy z SAP lub Navision
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
    • dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych
    • umiejętności analityczne
    • umiejętność pracy w zespole

    oferujemy:

    • międzynarodowe i przyjazne środowisko pracy, pozwalające na codzienne wykorzystanie języków obcych
    • rozwijającą pracę, pełną wyzwań i ciekawych zadań
    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • nowoczesne biuro w centrum Warszawy
    • pakiet benefitów (m. in. opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie, szkolenia, dofinansowanie do kursów językowych i merytorycznych)
    • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47