Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy / Księgowa w dziale zobowiązań (AP)

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 24.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

    Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy z kapitałem międzynarodowym, odpowiedniej osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Szczecin
    nr ref. SK/07

    Zakres obowiązków:

    • Wspieranie procesów finansowo – księgowych, w szczególności odpowiedzialność za procesy zobowiązań
    • Czynny udział w migracji procesów z innych krajów
    • Rejestrowanie faktur zakupowych w systemie księgowym
    • Terminowe wprowadzanie danych do systemu
    • Prowadzenie rozliczeń bezgotówkowych i międzyokresowych
    • Uzgadnianie potwierdzeń sald z dostawcami
    • Zapewnienie właściwego obiegu dokumentu
    • Przygotowywanie raportów oraz rozliczeń
    • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientami
    • Aktywna współpraca z innymi działami

    Wymagania:

    • Wykształcenie w kierunkach: finanse, ekonomia, rachunkowość
    • Min. półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny
    • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word) – warunek konieczny
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – warunek konieczny
    • Doświadczenie w pracy w strukturach SSC/BPO oraz znajomość programów: SAP, IFS, Oracle – mile widziane
    • Znajomość języka norweskiego/ szwedzkiego/ duńskiego/ holenderskiego/ francuskiego/ włoskiego/ hiszpańskiego/ greckiego – będzie dodatkowym atutem

    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

    W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 91 488 23 27 lub 575 717 373

    Gwarantujemy poufność.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)