Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Księgowy / Księgowa

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JLL to międzynarodowa firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, obecna na liście Fortune 500. Zatrudniamy ponad  80 000 osób i obsługujemy klientów w 80 krajach w ramach 300 oddziałów na całym świecie. Działamy na poziomie krajowym, regionalnym czy globalnym – i właśnie w takiej skali możesz się rozwijać zawodowo. Dołączając do nas masz szansę na wybranie ścieżki kariery, dzięki której spełnisz swoje ambicje oraz osiągniesz zamierzone cele. Z nami będziesz brać udział w ciekawych, innowacyjnych i rozwijających projektach. Czekamy na Ciebie!
    Sprawdź, co mamy do zaoferowania i aplikuj na stanowisko:
    Lokalizacja: Warszawa

    Posiadasz doświadczenie w obszarze księgowości oraz gruntowną wiedzę, jednakże nie miałeś do tej pory szansy sprawdzić się w dużej, międzynarodowej korporacji? A może obawiasz się, że Twoja znajomość języka angielskiego zahamuje Twój rozwój lub będzie przeszkodą w powrocie na rynek pracy? Nie mogłeś trafić lepiej, to na Ciebie od tak dawna czekamy!

    OBOWIĄZKI:
    OCZEKIWANIA:
    • Bieżąca weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych (faktury zakupu, faktury sprzedaży, wyciągi bankowe) przy pomocy programu finansowo-księgowego;
    • Monitorowanie wprowadzonych danych oraz dbanie o ich bezpieczeństwo;
    • Uzgadnianie kont księgowych i przygotowywanie raportów dla klientów
    • Minimum 2- letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowym
    • Znajomość programu MS Excel ( VLookUp, formuły matematyczne)
    • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Chęć do dzielenia się wiedzą i udziału w projektach między działowych
    OFERUJEMY:
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Sponsorowane przez pracodawcę lekcje języka angielskiego
    • Bogaty pakiet benefitów: zapewniamy m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportową, a także wiele możliwości wyboru dodatkowych benefitów w ramach systemu kafeteryjnego
    • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych
    • Atrakcyjną lokalizację biura w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego
    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    Take a look inside JLL
    and join us!
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."
    opisopisopis