Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Księgowy/Księgowa

DoubleTree by Hilton Hotel O firmie

  • Skalnicowa 21, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DoubleTree by Hilton Hotel

Skalnicowa 21

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kontrola formalna i rachunkowa dokumentów księgowych z zakresu kosztów;

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów z wykorzystaniem systemu księgowego;

  • przygotowanie przelewów bankowych;

  • księgowanie wyciągów bankowych, uzgadnianie i potwierdzanie salda rachunków bankowych,

  • księgowanie raportów kasowych, uzgadnianie salda konta kasy;

  • rozliczanie zaliczek, wydatków służbowych pracowników;

  • aktywne uczestnictwo w procesie zamykania miesiąca, kwartału, roku obrotowego;

  • kontrola, analiza i uzgadnianie zapisów na kontach księgowych syntetycznych i analitycznych;

  • współpraca z innymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • wykształcenia: co najmniej średnie ekonomiczne,( preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia);

  • minimum 3-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku księgowego;

  • dobrej znajomość polskiej ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych (CIT, VAT);

  • znajomość programu księgowego Sage Symfonia;

  • znajomości pakietu MS Office (Word, Excel);

  • umiejętności pracy w zespole i zaangażowania;

  • umiejętności analitycznych, dokładności i systematyczności;

  • dobrej organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • samodzielności i odpowiedzialności w działaniu;

Mile widziane

  • znajomość programu księgowego Opera;

  • znajomość branży hotelowej;

  • dobre praktyczne zrozumienie procesów księgowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • rynkowe wynagrodzenie;

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnym warunkach;

  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w branży hotelarskiej;

  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole profesjonalistów;

  • duży zakres samodzielności przy realizacji zadań;

  • możliwość korzystania z pobytów w sieci Hoteli Hilton na preferencyjnych warunkach,

  • darmowy parking.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw to marka ciesząca się od kilkudziesięciu lat doskonałą reputacją na całym świecie.

Jeżeli Twoim celem jest praca w prestiżowym miejscu, w którym troszczymy się nie tylko o gości ale także o pracowników zapraszamy do aplikowania.

Przewiń do profilu firmy